SportKošarka(VIDEO) Nova vrhunska predstava Džanana Muse u pobjedi Real Madrida nad Fenerbahceom

Košarkaši Reala su u 31. kolu Eurolige savladali Fenerbahce rezultatom 90:75, a sjajni Musa je bio najefikasniji igrač u redovima svog tima.

Musa je utakmicu završio sa 16 poena, 2 skoka i jednom asistencijom. Pogodio je 3 od ukupno 5 šuteva, dok je na liniju slobodnih bacanja stajao čak 9 puta i bio stoprocentan (9 od 9).

Musa je na parketu proveo 16 minuta i sve poene je postigao u prve tri četvrtine, s obzirom da u posljednjoj dionici nije ni ulazio u igru.

Osim Muse još tri igrača Reala završili su utakmicu sa dvocifrenim brojem poena, a to su Vincent Poirier i Adam Hanga sa po 11, te Mario Hezonja sa 10 poena.

Kada je riječ o ekipi Fenerbahcea, najbolji je bio Nigel Hayes-Davis sa 17 poena, dok je Nick Calathes dodao 12.