SportNogometĐurić strijelac u porazu Bristol Citya

Đurić strijelac u porazu Bristol Citya

U 32. kolu engleskog Championshipa Leeds United je sa 2:1 slavio protiv Bristol Cityja, a gol za goste u 95. minuti postigao je Milan Đurić. Leeds je bio favorit u ovom meču, a poveo je golom Wooda u 28. minuti, te je ujedno bio rezultat prvih 45 minuta. U nastavku trener gostiju je od prve minute u igru ubacio Đurića koji je zamijenio Littlea. Igrala se 47. minuta kada je Hernandez povećao prednost Leedsa na 2:0 na asistenciju Aylinga. Bristol j pokušavao smanjiti rezultat, a to im je uspjelo u 95. minuti kada je Đurić uspio postići samo utješni gol. Ovo je bio drugi gol za našeg reprezentativca od dolaska u Bristol.