SportNogomet(VIDEO) Pogodak i asistencija Kanea u pobjedi Bayerna

(VIDEO) Pogodak i asistencija Kanea u pobjedi Bayerna

Već u prvom nastupu u njemačkoj Bundesligi engleski napadač Harry Kane, najskuplje pojačanje u Bayernovoj povijesti, u gostujuću pobjedu 4-0 protiv Werdera ugradio je pogodak i asistenciju.

Najtrofejnija njemačka momčad do vodstva je stigla već u 4. minuti. Kane je asistirao, a prvi pogodak u novoj sezoni Bundeslige postigao je Leroy Sane.

Bayern je na drugi pogodak čekao do 75. minute, kad je Harry Kane postigao svoj prvi gol u dresu Bavaraca na dodavanje Alphonsa Daviesa.

Do kraja utakmice gosti iz Münchena su u samoj završnici potpuno ‘razbili’ Werder. U 90. minuti je Leroy Sane postigao svoj drugi pogodak, a dodavač je bio Thomas Müller. Četiri minute poslije za konačnih 4-0 strijelac je bio 18-godišnji francuski napadač Mathys Tel, a asistent ponovno Davies.