Lokalne TemeSport(FOTO) Druga liga FBiH: Ubjedljiva pobjeda fudbalera Bosne u Visokom

(FOTO) Druga liga FBiH: Ubjedljiva pobjeda fudbalera Bosne u Visokom

U okviru 23. kola Druge lige FBiH grupa Centar, visočka Bosna je na stadionu Luke ugostila tim Koline te nakon 90 minuta igre zabilježila ubjedljivu pobjedu. Momci trenera Džavitija su nešto slabije ušli u meč, no nakon što su uvezali redove stigao je u gol u 31. minuti meča. Strijelac glavom za domaće bio je Tarik Hindija, nakon sjajnog centaršuta Kurevije. Nažalost, samo par minuta nakon gola, Kurevija je zbog povrede morao van terena. U 42. minuti na asistenciju Zukića, na 2:0 je povisio Emin Seferović, a sa tom predošću Bosne se otišlo na odmor.

U nastavku još dva gola visočkog tima. Prvo je u 57. minuti solo prodorom Tarik Zukić povisio prednost Bosne na 3:0, da bi pet minuta kasnije sjajnim golom Almina Buze rezultat glasio 4:0. Jedino što su gosti do kraja uspjeli jeste da preko Begovića postignu utješni pogodak, desetak minuta prije kraja meča, tako je krajnji rezultat bio 4:1 za Bosnu.