SportNogomet(VIDEO) Golijada PSV-a i Kopenhagena, Leicester svladao Rennes

(VIDEO) Golijada PSV-a i Kopenhagena, Leicester svladao Rennes

Najuzbudljivija prva utakmica osmine finala Konferencijske lige odigrana je u Eindhovenu, a PSV i FC Kopenhagen su remizirali u dvoboju s čak osam pogodaka (4-4).

Gosti su vodili 1-0, 3-1 i 4-3, ali doma ipak nisu odnijeli pobjedu. Izdvojimo da je kod domaćina dvostruki strijelac bio Gapko, dok je kod gostiju dva pogotka dao Pep Biel.

Leicester je na domaćem terenu svladao Rennes s 2-0. Vodio je domaćin od 30. minute kada je strijelac bio Albrighton i minimalnih 1-0 je stajalo sve do sudačke nadoknade kada je Iheanacho u 93. zabio za ipak lijepih +2 Leicestera prije uzvrata.

Domaću pobjedu je upisao i Marseille, ali na uzvrat nosi samo jedan gol plusa, pobijedio je Marseille s 2-1 Basel, a oba gola je za domaćina postigao Milik. Nadu Baselu donio je Esposito koji je u 79. minuti postavio konačan rezultat. Sead Kolašinac je igrao do 78. minute.

Podsjetimo da je u ranijem terminu nizozemski Feyenoord napravio krupni korak prema osam najboljih nakon što je u Beogradu svladao Partizan čak 5-2. Siniša Saničanin je odigrao cijelu utakmicu.

Uzvratne su utakmice na rasporedu 17. ožujka.