SportLazio savladao Crotone, Lulić igrao 20 minuta

Lazio savladao Crotone, Lulić igrao 20 minuta

Fudbaleri Lazija na otvaranju 27. kola italijanske Serije A slavili su u vrlo uzbudljivom meču protiv Crotonea rezultatom 3:2.

Kako Lazio i Atalanta tokom naredne sedmice igraju mečeve u Ligi prvaka, tako su čelnici Serije A pomjerili njihove ligaške duele za petak.

Lazio je otvorio kolo na svom Olimpicu protiv Crotonea, a gledatelji, posebno oni neutralni, mogli su uživati u današnjoj predstavi i golijadi.

U 14. minuti domaćina je u prednost doveo, ali je ‘žilavi’ gost danas poravnao u 29. minuti golom Simyja. Luis Alberto je prije odlaska na odmor vratio Laziju prednost.

Ipak, u petoj minuti nastavka dosuđen je penal za goste, a Simy je ponovo bio siguran i poravnao je na 2:2.

Kada se činilo da će Lazio ‘prosuti’ dva boda, koja su se očekivala unaprijed, Felipe Caicedo je u 84. minuti pogodio za konačnih 3:2.

Vrijedi napomenuti i da je iskusni bh. fudbaler Senad Lulić ušao u igru u 70. minuti u redovima Nebeskoplavih.