Lokalne TemeSportZa razliku od fudbalera, rukometaši poraženi na domaćem terenu

Za razliku od fudbalera, rukometaši poraženi na domaćem terenu

RK “Bosna Visoko Ekoenergija” je nažalost zabilježio novi poraz. U sezoni za zaborav, visočki rukometaši su poraženi na domaćem terenu od dobojske Sloge rezultatom 28:30 (11:15). Prvi dio prvog poluvremena bio je uglavnom izjednačen, no pred kraj je Sloga serijom uspjela da se odvoji, a dobru igru je nastavila i u prvom dijelu drugog poluvremena, kada je otišla i na +7.

Ipak, domaći igrači se nisu predavali pa su pred kraj stigli i na samo gol zaostatka, ali to je bio maksimum koliko su mogli u ovoj utakmici 28. kola Premijer rukometne lige. Najefikasniji u redovima domaće ekipe bio je Emrah Jamaković sa 8 golova, dok je 6 postigao Hamza Karavdić.