SportNogomet(VIDEO) Uvjerljiva pobjeda Juventusa

(VIDEO) Uvjerljiva pobjeda Juventusa

U posljednjem susretu 20. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Torinu pobijedio Sassuolo sa 3-0 približivši se vodećem Interu na dva boda zaostatka.

Torinska “Stara dama” je do pobjede došla golovima Dušana Vlahovića (15, 37) i Federica Chiese (89).

Juve je stigao do prednosti u 15. minuti sjajnim golom srpskog napadača sa 18 metara. U 37. minuti Vlahović je zabio još ljepši pogodak iz slobodnog udarca sa 25 metara. Treći gol za Juventus zabio je Federico Chiesa u 89. minuti utakmice.

Za goste je prvo poluvrijeme igrao hrvatski nogometaš Martin Erlić.

Juventus je ovom pobjedom smanjio zaostatak za vodećim Interom na dva boda minusa. Inter ima 51, a Juve 49 bodova. Treći je Milan sa 42 boda. Sasssuolo je ostao na 14. poziciji sa 19 bodova.