SportNogomet(VIDEO) Tottenham i Fulham izborili 16-inu finala FA kupa

(VIDEO) Tottenham i Fulham izborili 16-inu finala FA kupa

Nogometaši Tottenhama i Fulhama izborili su plasman u 16-inu finala engleskog FA kupa minimalnim pobjedama protiv Burnleyja i Rotherham Uniteda.

Tottenham je pobijedio Burnley s 1-0, a gol odluke zabio je Pedro Porro u 78. minuti.

Identičnim rezultatom Fulham je slavio protiv posljednje momčadi Championshipa Rotherham Uniteda. Utakmicu na Craven Cottageu riješio je Jamajčanin Bobby De Cordova-Reid u 24. minuti.

Brentford i Wolverhampton su remizirali 1-1, pa ih sada čeka uzvrat u Wolverhamptonu. Gosti su već od devete minuta imali igrača manje nakon što je isključen Joao Gomes.

Brentford je poveo u 41. minuti preko Neala Maupayja, a izjednačio je Thomas Doyle u 64. minuti.

U četvrtak su Crystal Palace i Everton odigrali 0-0, pa će također igrati ponovo, ovoga put na Goodison Parku.

U subotu, nedjelju i ponedjeljak na rasporedu je još 28 susreta 3. kola FA kupa.

Chelsea u subotu dočekuje Preston, dok Newcastle u velikom lokalnom derbiju gostuje kod Sunderlanda. Manchester City igra u nedjelju kod kuće protiv Huddersfield Town, a na stadionu Emirates će biti derbi između Arsenala i Liverpoola.