SportNogomet(VIDEO) Remi Fenerbahcea i poraz Hoffenheima

(VIDEO) Remi Fenerbahcea i poraz Hoffenheima

Utakmicama koje su odigrane u terminu od 21 sat kompletirano je treće kolo UEFA Evropske lige.

Fenerbahce i Manchester United odigrali su duel bez pobjednika. Nakon 90 minuta igre, rezultat je glasio 1:1. Strijelac za ‘crvene đavole’ bio je Eriksen u 15. minuti, dok je izjednačujući pogodak postigao En Nesyri u 49. minuti. Edin Džeko na terenu je proveo petnaestak minuta.

Ekipa Porta bila je sigurna na domaćem terenu gdje su slavili pobjedu nad Hoffenheimom. Izabranici Vitora Brune ostvarili su trijumf rezultatom 2:0. Golove su postigli Djalo i Omorodion. Bh. reprezentativac Haris Tabaković priliku za igru je dobio u 70. minuti.

Susret Athletic – Slavia završen je rezultatom 1:0. Lazio je bio bolji od Twentea (0:2), a Tottenham od AZ Alkmaara (1:0).