BiHPolitikaKonaković se sastaje sutra s danskom ministricom Marie Bjerre

Konaković se sastaje sutra s danskom ministricom Marie Bjerre

Ministar vanjskih poslova Bosne i Hercegovine Elmedin Konaković sastat će se sutra u Sarajevu s ministricom za evropske poslove Kraljevine Danske Marie Bjerre, koja će boraviti u radnoj posjeti Bosni i Hercegovini.

Kako je najavljeno iz Ministarstva vanjskih poslova BiH, predviđeno je da ministricu Bjerre u 14.25 sati ministar Konaković dočeka u zgradi MVP-a BiH. Nakon toga, uslijedit će sastanak delegacija Ministarstva vanjskih poslova BiH i Ministarstva za evropske poslove Kraljevine Danske.

Po završetku sastanka ministar Konaković i ministrica Bjerre će se obratiti medijima u 15.15 sati.

Fena / Visoko.co.ba


Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti i postaviti link našeg portala kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.

Član 14. Kodeksa za štampu i online medije BiH: Značajna upotreba ili reprodukcija materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja prava, osim ako dozvola nije navedena u samom materijalu.

NAJNOVIJE