SportNogomet(VIDEO) Middlesbrough izbacio Tottenham

(VIDEO) Middlesbrough izbacio Tottenham

Engleski drugoligaš Middlesbrough napravio je iznenađenje izbacivši favorizirani Tottenham u osmini finala FA kupa, pobjedom od 1-0 u produžetku.

Dvoboj odigran na Riverside stadionu odlučio je 19-godišnji napadač Joshua Coburn iz mlade momčadi Middlesbrougha, koji je u 107. minuti uspio svladati Huga Llorisa.

Manchester City je otpor drugoligaša Peterborough Uniteda slomio tek u drugom poluvremenu, ali u razmaku od sedam minuta. Asistent je kod oba pogotka bio Phil Foden: u 60. minuti za Riyada Mahreza, a u 67. minuti za Jacka Grealisha.

Crystal Palace je na svom Selhurst Parku svladao Stoke City 2-1. Kouyate je u 53. minuti domaću momčad doveo u vodstvo, ali je već pet minuta poslije izjednačio Tymon. Za pobjedu Crystal Palacea i plasman u četvrfinale FA kupa strijelac je u 82. minuti bio Nizozemac Jairo Riedewald koji je u igru ušao samo četiri minute prije. Naš Mario Vrančić je ušao u igru u 79. minuti.

Danas su na rasporedu preostale utakmice osmine finala u kojima se sastaju: Luton – Chelsea, Southampton – West Ham, Liverpool – Norwich, Everton – Boreham Wood i Nottingham – Huddersfield.