SportNogomet(VIDEO) Lyon do pobjede u 15. minuti nadoknade

(VIDEO) Lyon do pobjede u 15. minuti nadoknade

U susretu 29. kola francuskog nogometnog prvenstva Lyon je pobijedio Brest s 4-3, a pobjednički pogodak domaćin je zabio u 15. minuti nadoknade.

Sjajnu utakmicu odigrali su Lyon i Brest, posebice “ludih” posljednjih pola sata susreta tijekom kojih je palo čak šest golova.

Domaćin je poveo, Brest je u drugom dijelu okrenuo rezultat s tri gola u nizu, no “lavovi” su uzvratili s tri gola za važnu pobjedu s kojom su se približili poziciji koja vodi u Europu.

Za Lyon su golove zabili Corentin Tolisso (18), Alexandre Lacazette (70), Nicolas Tagliafico (79) te Ashley Maitland-Niles (90+16-11m), dok su za Brest strijelci bili Steve Mounie (60) i Romain Del Castillo (64, 67).

Od 87. minute oba su sastava igrala s igračem manje, zbog međusobnog koškanja kod domaćina je isključen Tagliafico, a na suprotnoj strani Pierre Lees-Melou.

Sudac Mathieu Vernice je produžio utakmicu za osam minuta, a kada je u sedmoj minuti nadoknade dosudio kazneni udarac, došlo je do nove gužve između igrača, ali uz teren, pa se sve odužilo za još čak devet minuta.