SportNogomet(VIDEO) Liverpool s dva gola u drugom dijelu svladao Villarreal

(VIDEO) Liverpool s dva gola u drugom dijelu svladao Villarreal

Nogometaši Liverpoola stvorili su značajna dva gola prednosti za uzvrat pobijedivši u prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka španjolski Villarreal s 2-0.

Do vodstva je Liverpool stigao u 53. minuti kad je Estupinan u pokušaju blokiranja Hendersonovog ubačaja odbio loptu koja je promijenila smjer i prevarila gostujućeg vratara Rullija. Do vodstva 2-0 domaća momčad je stigla u 55. minuti, kad je Mohamed Salah odlično uposlio Sadija Manea koji je pravovremeno utrčao iza gostujuće obrane i gurnuo loptu pokraj Rullija uz lijevu vratnicu.

Uzvratna utakmica je na rasporedu 3. svibnja u Villarrealu na stadionu “La Ceramica”.

U uzvratu će španjolska momčad morati pokazati više inicijative ne bi li anulirala zaostatak iz prve utakmice. Prema viđenome u prvom dvoboju, Liverpool je na dobrom putu prema novom finalu Lige prvaka.