SportNogomet(VIDEO) Inter u 90. minuti ispustio pobjedu protiv Salernitane

(VIDEO) Inter u 90. minuti ispustio pobjedu protiv Salernitane

U prvoj utakmici 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva Salernitana i Inter su odigrali neriješeno, 1-1 (0-1).

Inter je poveo u ranoj fazi utakmice preko Gosensa (6), no potom je promašio sijaset prilika za potvrdu pobjede te na kraju bio kažnjen sretnim pogotkom Candreve (90) u samoj završnici utakmice, veteran je želio centrirati, no lopta je završila u samom gornjem desnom kutu nemoćnog Onane.

Edin Džeko je priliku dobio u 85. minuti. Marcelo Brozović ušao je u igru za Inter u 77. minuti, dok je Domagoj Bradarić igrao čitav susret za Salernitanu.

Interu je ovo bila četvrta uzastopna utakmica bez pobjede u Serie A, nakon tri poraza sastav iz Milana je osvojio bod te je sada četvrti sa 51 bodom. Salernitana je 15. sa 29 bodova.