SportNogomet(VIDEO) Eintracht i Leipzig slavili protiv "otočkih" momčadi

(VIDEO) Eintracht i Leipzig slavili protiv “otočkih” momčadi

Odigrana su prva dva polufinalna susreta Europske lige. Eintracht je u gostima kod West Hama u Londonu slavio s 2:1, dok je Red Bull Leipzig kod kuće s 1:0 bio bolji od Glasgow Rangersa. Uzvratni susreti na rasporedu su 5. svibnja.

Eintracht je nakon izbacivanja Barcelone na pragu još jednog velikog “skalpa”.

Nijemci su poveli već u prvoj minuti golom Knauffa, a izjednačio je Antonio (21). Pobjedu momčadi iz Frankfurta osigurao je Japanac Kamada u 54. minuti.

Leipzig je na svom stadionu došao do minimalne pobjede nad škotskim prvakom, a zasluge idu Španjolcu Angelinu, koji je pet minuta prije kraja preciznim udarcem sa šesnaestak metara zabio jedini gol na utakmici.