SportNogomet(VIDEO) Budimir zabio dva gola Barceloni u velikoj pobjedi Osasune

(VIDEO) Budimir zabio dva gola Barceloni u velikoj pobjedi Osasune

Hrvatski napadač Ante Budimir zabio je vodećoj ekipi La Lige, Barceloni, dva gola u pobjedi svoje Osasune 4:2 (2:0), čime je pamplonski sastav nanio katalonskom klubu prvi poraz u prvenstvu u novoj sezoni.

Domaćin je poveo u 18. minuti golom hrvatskog reprezentativca kojem je to bio drugi gol sezone.

Već u 28. minuti bilo je 2-0, a pogodio je Bryan Zaragoza.

Pau Victor je u 53. smanjio na 2-1 samo da bi Budimir iz kaznenog udarca u 72. minuti vratio prednost na dva gola, a Bretones je u 85. minuti povisio na 4-1.

Lamine Yamal, koji je ušao tek u drugom poluvremenu, u 89. je minuti samo ublažio prvi poraz Barcelone u Primeri. Budimir je igrao do 77. minute za Osasunu koja je sada šesta sa 14 bodova, sedam manje od vodeće Barcelone.