SportNogomet(VIDEO) Bez poraza 46 utakmica

(VIDEO) Bez poraza 46 utakmica

Nogometaši Bayera, novi prvaci njemačke Bundeslige, odigrali su još jednu utakmicu ove sezone bez poraza, zabili su gol u 96. minuti za 2-2 protiv Stuttgarta u 31. kolu.

Bila je ovo 46. utakmica ove sezone Bayera bez poraza u svim natjecanjima, čime je nastavljen fascinantan niz sastava iz Leverkusena. Isto kao i nedavno protiv Borussije Dortmund, tako je i ovom prilikom Bayer bio na rubu poraza, ali se spasio u 96. minuti.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, ali je u nastavku frcalo na sve strane u Leverkusenu. Domaćina su vrlo brzo šokirali Fuehrich i Undav koji su u 47. i 56. minuti pogodili za 2-0 Stuttgarta. Brzo se Bayer vratio, u 61. minuti je Adli smanjio na 1-2 te je sve do kraja domaćin tražio novi pogodak čime bi nastavio nevjerojatan pozitivan niz.

Pogodak se i dogodio u 96. minuti. Nakon ubačene lopte i posvemašnje gužve u gostujućem šesnaestercu zabio je Andrich za 2-2 i nastavak niza.

U Bundesligi, gdje je već ranije osigurao naslov, Bayer ima 25 pobjeda i šest remija. Stuttgart je treći te ima pet bodova manje od drugog Bayerna.