Armin Hodžić je briljirao u pobjedi Dinama nad Interom iz Zaprešića od 5:1. Naime, bh. internacionalac je tri puta pogodio gol Intera, a pogotovo vrijedan pažnje je Hodžićev prvi gol škaricama za koji hrvatski mediji kažu da već može konkurisati za gol sezone.

U osmoj minuti Rog je poslao loptu u šesnaesterac, a Hodžić se sjajno snašao i prelijepim škaricama postigao pogodak za vodstvo Modrih.

Hodžić je u nastavku izborio penal, a Komorski je dobio crveni karton, dok je sa bijele tačke pogodio Fernandes za 2:0 u 39. minuti. Nestorovski je smanjio na 2:1 u 51. minuti.

Fernandes je postigao drugi gol u 56. minuti, a samo dvije minute poslije Hodžić se odlično snašao na rubu šesnaesterca i majstorski pogodio za 4:1, a u 61. minuti kompletirao je hat-trick.

Vrijedi istaći da su u drugom poluvremenu priliku sa klupe dobija još dva bh. internacionalca, Said Husejinović i Amer Gojak.