NaslovnicaLokalne TemeTaekwondo Kol...

Taekwondo Kolektiv Bosna, sjajni na otvorenom kupu FBiH

Dana 20.11.2022. godine  u Hotel Hills, Sarajevo a u organizaciji Taekwondo Saveza FBiH, održan je Otvoreni Kup FBiH 2022  Na turniru je nastupilo 234 takmičara Naš Taekwondo Kolektiv Bosna nastupio je s podmlađenim manjim timom od 9 takmičara a koji su se pokazali zasita izvrsnim i da će biti nove BH nade! Postignuti su sljedeći rezultati:

Zlatne medalje osvojili su :
  • Zlatko Hrnjić sa tri pobjede,
Srebrene medalje osvojili su :
  • Alejna Kulić,
  • Ahmed Mamela,
Bronzane medalje osvojili su :
  • Arman Kulić,
  • Enis Jusić,
  • Alejna Mrkalić,
  • Ilma Hodović,
  • Tea Hrnjić
Bez plasmana ovaj put ostao je Danis Hodović
Našem takmičaru koje je ostao bez plasmana želimo više sreće drugi put.
Naš tim predvodio je glavni i odgovorni trener Edin Kajević Kaja 5 dan, sa trenerima Ahmedspahić Kerim 3 dan i Kajević Sajra 2 poom i Kajević Tajma 1 poom.
Pravdu ispred našeg kolektiva dijelile su licencirane sudije Anesa Ahmić i Durak Naida.
Naredne aktivnosti za naše nove nade Taekwondo Kolektiva Bosna su : Balkansko prvenstvo u Albaniji, Start open Zenica,  Park pokal Njemačka – Međunarodno takmičenje, kao i polaganje za više pojaseve.
Našim takmičarima želimo uspijeh u predstoječim takmičenjima.

VAŠ TAEKWONDO KOLEKTIV BOSNA!!

Komentari

komentara

Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti naš portal kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.

Član 14. Kodeksa za štampu i online medije BiH: Značajna upotreba ili reprodukcija materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja prava, osim ako dozvola nije navedena u samom materijalu.