Lokalne TemeTaekwondo Kolektiv Bosna osvojio medalju na G2 Bosnia and Herzegovina open 2022

Taekwondo Kolektiv Bosna osvojio medalju na G2 Bosnia and Herzegovina open 2022

Dana 19.11.2022. godine  u Hotel Hills, Sarajevo a u organizaciji Taekwondo Saveza BiH i ETU, održan je međunarodni  Bosnia and Herzegovina Open 2022.  Na turniru je nastupilo160 timova iz 38 zemalja.  Naš Taekwondo Kolektiv Bosna predstavljao je Fahrudin Adilović i Amina Hrvat. Oba takmičara ušla su u polufinale, a Amina hrvat osvojila je bronzanu medalju! Fahrudin u borbi za medalju izgubio od svjedskog prvaka, ali je pokazao i u ovoj juniorskoj kategoriji u koju je tek i ušao, da će postići velike rezultate. Na ovom bodovnom ranking turniru naši takmičari osvojili su važne bodove za plasman na rankning listi u svojoj kategoriji.
Čestitke našoj Amini na osvojenoj medalji i Fahrudinu na velikoj borbi i zalaganju!