Lokalne TemePoraz visočkih rukometaša u prijateljskom meču protiv Maglaja

Poraz visočkih rukometaša u prijateljskom meču protiv Maglaja

RK “Bosna Visoko Ekoenergija” odigrao je u subotu prijateljski meč protiv RK “Maglaj” u KSC “Mladost” u Visokom. Meč nije imao veliki rezultatski značaj, prije svega jer je visočki tim još uvijek u fazi priprema za narednu sezonu, a i potrebno je vrijeme da trener Jamaković uigra izuzetno mladi tim Bosne.

Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 18:14 za goste, koji su i u nastavku zadržali prednost te na kraju slavili pobjedu rezultatom 38:28. U redovima visočkog tima najefikasniji je bio Herić sa 8 golova, dok je dva manje dodao Adnan Jamaković.