SportNavijači Rumunije su sramota za ljudski rod!

Navijači Rumunije su sramota za ljudski rod!

Večeras je reprezentacija Španije u okviru petog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo došla do pobjede na gostovanju u Rumuniji sa 2:1.

Španci su poveli golom Sergija Ramosa sa bijele tačke u 29. minuti, da bi prednost udvostručio Paco Alcacer početkom drugog poluvremena. Počasni gol za Rumuniju postigao je novi igrač Galatasaraya Andone u 59. minuti.

Prije početka meča dva saveza napravila su dogovor da susret počne minutom šutnje u čast tragično preminule kćerke Luisa Enriquea.

Bivši selektor Crvene furije je ostao bez svoje devetogodišnje kćerke Xane, koja je izgubila životnu bitku sa rijetkim oblikom raka kostiju koji je imala. Sve se odvijalo prema protokolu, igrači obje ekipe su mirno stale na centar terena, a domaća publika je iz nejasnog razloga počela zviždati na sve to?!

Ostaje nejasno zašto su to domaći navijači uradili, što je zaista, za svaku osudu!