SportNogomet(VIDEO) Real Madrid do pobjede nad Sociedadom

(VIDEO) Real Madrid do pobjede nad Sociedadom

Real Madrid napravio je još jedan korak prema novoj tituli u španjolskom prvenstvu – pobijedio je s 1:0 Real iz Sociedada.

Jedini gol na utakmici postigao je 19-godišnji Turčin Arda Güler u 29. minuti susreta.

Luka Modrić bio je u startnoj postavi i odigrao je 84. minute za Kraljevski klub, a odlazak s travnjaka ponovno je doživio s ovacijama gostujućih navijača, što je postala tradicija na gostujućim utakmicama Reala ove sezone. Ovacije Modriću potaknute su nagađanjima da bi hrvatskom veznjaku ovo mogla biti posljednja sezona u klubu.

Modriću je ovo također bio 527. nastup za Real iz Madrida, čime se izjednačio s Robertom Carlosom na 13. mjestu igrača Reala s najviše nastupa za taj klub.

Real ima 84 boda i 14 više od druge Barcelone na ljestvici La Lige, dok Real Sociedad ima 51 bod i nalazi se na šestom mjestu koje trenutno vodi u Konferencijsku ligu.