SportManchester United pobijedio Norwich i plasirao se u polufinale FA cupa

Manchester United pobijedio Norwich i plasirao se u polufinale FA cupa

Fudbaleri Manchester Uniteda igrat će u polufinalu FA Cupa, nakon što su polsije produžetaka kao gosti pobijedili Norwich City sa 1:2.
Nakon prave uspavanke u prvom poluvremenu, nastavak meča na donio je više uzbuđenja.

United je poveo golom Ighala u 51. minuti, da bi izjednačenje Kanarincima donio Cantwell 15 minuta prije kraja.

Norwich se dobro držao u produžecima, pošto je igrao se desetoricom zbog isključenja Klosea u 89. minuti, ali neopreznost u samom finišu koštala ih je penala.

Dvije minute prije isteka produžetaka, Harry Maguire je pogodio za 1:2 i trijumf tima sa Old Trafforda, prenosi SCsport.

Bh. fudbaler Mario Vrančić je bio na klupi i nije ulazio u igru.