Lokalne TemeSportFudbal: NK "Bosna" - NK "Čelik" 0:3 (0:3)

Fudbal: NK “Bosna” – NK “Čelik” 0:3 (0:3)

Fudbaleri Bosne su u okviru pretposljednjeg kola Druge lige Centar na svom terenu poraženi od ekipe Čelika rezultatom 0:3. Meč je riješen u prvom poluvremenu, kada su gosti i postigli tri gola. Prvi gol je postigao Isaković u 8. minuti, da bi samo 4 minute kasnije Kolić uduplao prednost Čelika. Pet minuta prije kraja prvog poluvremena Sivac je po treći put savladao golmana Bosne i, ispostaviće se, postavio konačan rezultat meča.

Treba reći da je Bosna u 53. minuti imala jedanaesterac, no golman gostiju Durmo odbranom nije dozvolio da se rezultat promijeni. Bosna prvenstvo zatvara gostujućom utakmicom protiv ekipe Batona u Sarajevu, koja je na programu narednog vikenda.