Lokalne TemeSport(FOTO/VIDEO) Velika pobjeda visočkih rukometaša protiv dobojske Sloge

(FOTO/VIDEO) Velika pobjeda visočkih rukometaša protiv dobojske Sloge

Visočki rukometni klub “Bosna Visoko Ekoenergija” savladao je RK “Sloga” iz Doboja rezultatom 30:24 u okviru 21. kola rukometne Premijer lige BiH. Utakmica je odigrana u KSC “Mladost” u Visokom i može se slobodno reći da je ovo bila jedna od najboljih utakmica visočkog tima ove sezone. Visočani su od početka diktirali tempo i imali konstantu prednost, na poluvremenu je rezultat glasio 14:11, da bi u nastavku prednost domaćeg tima uglavnom bila 4-5 golova prednosti.

Bez obzira na nešto slabiju posjetu u odnosu na prošle utakmice, atmosfera na tribinama je ponovo bila odlična, a navijači su tokom cijelog meča nosili visočki tim do pobjede. Konačan rezultat je glasio 30:24, tako da se veoma bitni bodovi pišu na konto domaćih rukometaša.