SportBayern u gostima slavio protiv RB Leipzig

Bayern u gostima slavio protiv RB Leipzig

Bayern je pobijedio 4:1 kod RB Leipziga u četvrtom kolu Bundeslige.

Njemački prvak došao je u vodstvo golom Roberta Lewandowskog u 12. minuti iz penala. Bayern na 2:0 odlazi pogotkom Jamala Musiale u 47. minuti poslije asistencije Alphonsea Daviesa. Treći gol za Bayern zabija Leroy Sane u 54. minuti. Asistirao mu je Musiala.

Konrad Laimer smanjuje na 1:3 u 58. minuti na asistenciju Kevina Kampla. Konačnih 4:1 postavlja Maxim Choupo-Moting u 92. minuti, piše Index.hr.

Dalićev reprezentativac Joško Gvardiol ušao je u igru u 59. minuti umjesto Angelina kod RB Leipziga, a U-21 reprezentativac Hrvatske Josip Stanišić zaigrao je za Bayern od 75. minute umjesto Thomasa Mullera.

Bayern u idućem kolu dočekuje Bochum, Leipzig ide kod Kolna.