SportDržavni TimFantastični Pjanić postigao gol i dva puta asistirao

Fantastični Pjanić postigao gol i dva puta asistirao

U okviru 33. kola italijanske Serije A, Sassuolo je poražen na svom terenu od Rome rezultatom 0:3. Gosti iz Rima poveli su u šestoj minuti kada je Doumbia pogodio na asistenciju našeg Miralema Pjanića.

Roma je udvostručila prednost u 27. minuti preko Florenzija, a ponovo je asistirao Pjanić.

Večerašnju fenomenalnu partiju, Pjanić je krunisao golom u 74. minuti za konačnih 0:3 u korist Rome.

Naš reprezentativac zamijenjen je četiri minute prije kraja utakmice, a ovo mu je bio peti gol ove sezone u Seriji A.

Roma se nakon ove pobjede nalazi na trećoj poziciji sa 61 bodom, dok je Sassuolo na 15. mjestu sa 36 bodova.