SportDržavni TimZukanović glavom lobovao golmana Sassuola

Zukanović glavom lobovao golmana Sassuola

Fudbaleri Sampdorije u okviru 15. kola italijanske Serije A na svom terenu poraženi od Sassuola rezultatom 1:3, a jedini pogodak za domaće postigao je bh. reprezentativac Ervin Zukanović.

Sassuolo je poveo u osmoj minuti preko Acerbija, da bi u 27. minuti udvostručio prednost.

Šest minuta prije kraja prvog poluvremena gosti su riješili pitanje pobjednika kada je Pellegrini postigao treći pogodak.

Naš reprezentativac Ervin Zukanović ušao je u igru u 81. minuti u timu Sampdorije i u 90. minuti sjajno glavom lobovao golmana gostiju za konačnih 1:3

Sampdoria je trenutno na 14. mjestu sa 16 bodova, dok Sassuolo zauzima odlično šesto mjesto sa 26 bodova.