SportNogometZrinjski i Bilbija nastavili pobjednički niz

Zrinjski i Bilbija nastavili pobjednički niz

Nogometaši Zrinjskog napravili su još jedan veliki korak ka naslovu prvaka nakon što su u susretu 24. kola nogometne Premijer lige BiH na svom terenu nadigrali drugoplasiranu momčad na ljestvici Tuzla City rezultatom 5:0.

Tuzlaci su se držali prvu trećinu utakmicu, a nakon što je u 33. minuti Mario Tičinović pogodio za 1:0 nije bilo povratka za goste.

U nastavku su Plemići ubacili u brzini više i postigli još četiri gola, a strijelci su bili dva puta Nemanja Bilbija u 51. i 61. minuti, Danilo Šipovac u 72. i Ivan Jukić u 80. minuti za konačnih 5:0.

Novom pobjedom Zrinjski je produžio rekordni pobjednički niz na 14 utakmica, kao i Bilbija svoj niz od 14 uzastopnih utakmica u kojima je tresao protivničku mrežu.

Na ljestvici Premijer lige BiH Zrinjski sada ima 63 boda, 19 više od drugog Tuzla Cityja. S obzirom da je do kraja prvenstva ostalo još 9 kola, Zrinjskom je potrebno još 9 bodova da bi i matematički osigurao naslov prvaka, sedmi u povijesti, prvi nakon 2018. godine.