SportDržavni TimVranješ pogodio pa "pocrvenio"

Vranješ pogodio pa “pocrvenio”

U revanš utakmici četvrtine finala poljskog Kupa, Legia je na svom terenu slavila (4:1) protiv Chojniczanke. Gosti su u vodstvo došli nakon pet minuta igre, a strijelac je bio Rybski da bi poslije pola sata igre Stojan Vranješ izjednačio rezultat.
Svega četiri minute poslije Prijović je donio potpuni preokret domaćima da bi Brzyski u 39. minuti susreta postavio rezultat prvog dijela.
U nastavku još jedan pogodak, a strijelac je Nikolić u 64. minuti utakmice koji je tako postavio konačan rezultat utakmice, te nakon pobjede od 1:2 u prvom meču obezbijedio Legiji plasman u polufinale nacionalnog Kupa.
Stojan Vranješ je u 87. minuti utakmice je dobio direktan crveni karton.