Lokalne TemeSportVisočani Enes Šahinović i Harun Čabaravdić osvojili treće mjesto na turniru u...

Visočani Enes Šahinović i Harun Čabaravdić osvojili treće mjesto na turniru u Mostaru

Proteklog vikenda u Mostaru je održan turnir “Yoshi kup 2022” koji je organizovao Teniski klub “Stari Grad” iz Mostara. Učestvovalo je više od 80 učesnika u raznim kategorijama.

Naši Visočani Enes Šahinovic i Harun Čabaravdić, koji su članovi Teniskog kluba “Royal Visoko” pod vodstvom trenera Nedžada Halaća, osvojili su treće mjesto i to Enes u kategoriji do 9 godina, a Harun u kategoriji do 8 godina. Bitno je naglasiti da su u polufinalu izgubili na zlatni poen, gdje su odlučivale nijanse. Nadamo se da će i na sljedećim turnirima momci pokazati dobru igru kao i želju te osvjetlati obraz našeg grada kao i ovaj put. Svaka čast momci, idemo dalje.