SportNogomet(VIDEO) Željezničar slavio u Posušju, remi Igmana i Slobode

(VIDEO) Željezničar slavio u Posušju, remi Igmana i Slobode

Fudbaleri Željezničara su u okviru 8. kola Premijer lige BiH savladali Posušje sa 2:1.

Željezničar u 12. minuti dolazi u vodstvo. Malić je ubacio iz prekida, a Haračić glavom pogodio mrežu domaćih.

Drugi gol Plavi postižu u 40. minuti. Amoah je sjajno probio, ubacio, a Haračić glavom pogodio za 0:2.

Domaći u 69. minuti postižu pogodak za 1:2. Milanović je ubacio, a Pavković glavom matirao Bendera.

U derbiju 8. kola Borac je svladao Zrinjski 1:0. Jedini gol na susretu postigao je Čondrić u svoju mrežu.

U osmom kolu svoj meč odigrali su i Igman Konjic i Sloboda, a konačan rezultat je glasio 0:0.

Ranije su fudbaleri Tuzla Cityja nadigrali su Široki Brijeg rezultatom 4:1.