(VIDEO) Započeo istorijski projekat NK “Vareš”

U utorak, 19. augusta, zvanično je započela rekonstrukcija stadiona NK “Vareš” u Vareš Majdanu, a u pitanju je jedan od najvećih infrastrukturnih projekata u istoriji kluba, vjerovatno i grada u postratnom periodu. Cilj je izgraditi moderni sportski objekat koji ispunjava najviše standarde i otvara novo poglavlje u razvoju fudbala u ovom gradu.

Tim povodom u ponedjeljak smo posjetili stadion i porazgovarali sa Malikom Likićem i Fuadom Mahmutovićem iz Inicijativnog odbora.

Visoko.co.ba/Neven K.

Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti i postaviti link našeg portala kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.

Član 14. Kodeksa za štampu i online medije BiH: Značajna upotreba ili reprodukcija materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja prava, osim ako dozvola nije navedena u samom materijalu.

VEZANE VIJESTI

NAJČITANIJE