SportNogomet(VIDEO) United velikim preokretom svladao Aston VillU

(VIDEO) United velikim preokretom svladao Aston VillU

Manchester United je velikim preokretom pobijedio Aston Villu s 3:2 u 19. kolu engleske Premier lige.

Nakon što četiri utakmicu u nizu nisu uspjeli zabiti pogodak, “Crveni vragovi” su velikim preokretom na Old Traffordu pobijedili Aston Villu s 3:2 i kupili barem malo mira.

Gosti su na Old Traffordu poveli preko Johna McGinna u 21. minuti nakon još jedne očajne reakcije Andrea Onane. Škotski veznjak je ubacio pred gol, a Onana samo pogledom ispratio loptu u mrežu. Samo pet minuta kasnije gosti iz Birminghama su zabili i drugi gol. Iz kornera je ubacio McGinn, Clement Lenglet je na drugoj stativi glavom vratio u sredinu, gdje je Leander Dendoncker pogodio za 0:2.

Nakon prvih 45 minuta činilo se kako bi United prvi put nakon 1962. godine mogao izgubiTI tri uzastopne utakmice na Old Traffordu nakon ligaškog poraza od Bournemoutha (0:3), te poraza od Bayerna u Ligi prvaka (0:1). Međutim, u nastavku je uslijedio veliki obrat.

Alejandro Garnacho je smanjio u 48, minuti, no taj je gol poništen nakon intervencije VAR-a, da bi isti igrač golovima u 59. i 71. minuti ipak izjednačio na 2:2.

U 82. minuti Rasmus Hojlund je pogodio za ludilo na Old Traffordu, bio je to gol za potpuni preokret i konačnih 3:2.

Aston Villa je ovim porazom prekinula niz od 10 utakmica bez poraza u svim natjecanjima, te propustila priliku probiti se na diobu prve pozicije s Liverpoolom koji je na gostovanju pobijedio Burnley s 0:2.