SportNogomet(VIDEO) United došao do velike pobjede nad Liverpoolom

(VIDEO) United došao do velike pobjede nad Liverpoolom

U posljednjoj utakmici 3. kola engleskog prvenstva Manchester United je upisao prvu pobjedu, sa 2-1 svladao je kod kuće viceprvaka Liverpool.

Sancho je doveo Manchester United u vodstvo u 16. minuti susreta, a Rashford je povećao na 2-0 u 53. minuti, Jedini pogodak za Liverpool je postigao Salah u 81. minuti.

Zahvaljujući ovoj pobjedi Manchester United je došao i do prvih bodova i na ljestvici se popeo na 14. mjesto. Liverpool koji iz prva dva kola ima dva boda nalazi se na 16. mjestu. Prvi je Arsenal sa stopostotnim učinkom u prva tri kola i devet bodova.

Prije susreta na Old Traffordu je predstavljan Casemiro kojeg je United kupio od Real Madrida.

U slijedećem kolu Manchester United igra u gostima u subotu (13:30) protiv Southamptona, dok Liverpool, također u subotu (16:00) dočekuje Bournemouth.