SportNogomet(VIDEO) Tottenham izborio bod protiv Manchester Uniteda

(VIDEO) Tottenham izborio bod protiv Manchester Uniteda

Nogometaši Tottenhama na svom su travnjaku preokretom došli do boda u dvoboju protiv Manchester Uniteda odigravši 2-2 (0-2) u posljednjoj utakmici 33. kola engleske Premier lige.

Gosti su poveli već u 7. minuti pogotkom Jadona Sancha, a u završnici prvog dijela Marcus Rashford je udvotručio prednost Manchester Uniteda. Domaća momčad koju je vodio privremeni trener Ryan Mason došla je do preokreta u drugom poluvremenu.

Pedro Porro je u 56. minuti lijepim udarcem smanjio zaostatak na 1-2. U sljedećem napadu Bruno Fernandes je mogao gostima ponovno donijeti dva gola prednosti, ali je pogodio gredu kad je sam izašao pred vratara Forstera. U 79. minuti Son Heung-Min je postigao izjednačujući pogodak.

Ivan Perišić je bio u početnoj postavi Tottenhama i igrao je do 77. minute. Imao je više zapaženih napadačkih akcija, ali i jednu obrambenu, kad je glavom izbio loptu sa gol-crte i spriječio pogodak gostiju.

Manchester United je sa 60 bodova ostao na četvrtom mjestu, dok se Tottenham sa 54 boda izjednačio s Aston Villom i privremeno izbio na petu poziciju. Vodeći Arsenal ima 75 boda, samo dva više od Manchester Cityja, a branitelji naslova imaju dvije utakmice manje.