SportNogomet(VIDEO) Sudac meča Valencia - Real svirao kraj u momentu kad su...

(VIDEO) Sudac meča Valencia – Real svirao kraj u momentu kad su gosti postizali gol za pobjedu

Sudija Jesus Gil Manzano napravio je večeras istinsku havariju na utakmici Valencia – Real Madrid, nakon što je usred akcije iz koje je Real Madrid trebao doći do pobjede svirao kraj utakmice.

Manzano je i tokom meča koji je okončan rezultatom 2:2 nakon što je Valencia vodila sa 2:0 imao spornih odluka, ali sve su mu bili i jedni i drugi spremni oprostiti, a onda je u sudijskoj nadoknadi napravio naprosto nevjerovatne stvari.

Produžio je utakmicu sedam minuta, a onda je neobjašnjivo pustio da se igra skoro punih devet minuta nadoknade. I u devetoj minuti, taman kad je Real Madrid organizovao posljednju akciju i bio je pred golom Valencije, Manzano je svirao kraj. Odlučio je to napraviti u momentu kad su gosti uputili centaršut sa desne strane ka Bellinghamu, koji je on pretvorio u pogodak.

Pogodak nije priznat, a igrači Real Madrida bili su bijesni. Nastao je haos, crveni karton je dobio Bellingham, potom je crveni karton dobio i Tchouameni, a nema dileme da Manzanu narednih dana neće biti ugodno proći ulicom.