SportNogomet(VIDEO) Sevilla s 2:0 slavila kod Valencije

(VIDEO) Sevilla s 2:0 slavila kod Valencije

U posljednjem nedjeljnom susretu 29. kola španjolske La Lige nogometaši Seville su u gostima pobijedili Valenciju 2-0.

Tom pobjedom Sevilla je napravila mali pomak te je trenutačno na 12. mjestu ljestvice. Valencia se i dalje koprca u golemim problemima te je i dalje u opasnoj zoni ispadanja. Ima isti broj bodova kao pretposljednji Espanyol, dok joj za tri boda bježi Almerija koja je na 17. mjestu.

Sevilla je suparnika slomila u drugom poluvremenu kada su postignuti pogoci. Prvo se Francuz Loic Bade najbolje snašao nakon kornera, u 55. minuti te iz blizine pogodio za 1-0. Nakon lijepe i brze akcije, dvadeset minuta kasnije, Suso je povećao na 2-0.

Za Sevillu je hrvatski nogometaš Ivan Rakitić zaigrao od 68. minute, a Valencia je od 84. imala igrača manje nakon isključenja Moribe.

Posljednju će utakmicu kola u ponedjeljak odigrati Celta – Mallorca.