SportNogomet(VIDEO) Sassuolo prekinuo Interovu seriju, Napoli uvjerljiv

(VIDEO) Sassuolo prekinuo Interovu seriju, Napoli uvjerljiv

U susretu šestog kola talijanskog nogometnog prvenstva Sassuolo je na San Siru pobijedio Inter s 2-1 nanijevši “Nerazzurrima” prvi poraz ove sezone.

Inter je poveo u posljednjim trenucima prvog dijela golom Denzela Dumfriesa, no Sassuolo je u nastavku okrenuo rezultat. Izjednačio je Nedim Bajrami u 54. minuti, a devet minuta kasnije Domenico Berardi je pogodio za vodstvo gostiju.

Aktualni prvak Napoli je bez većih problema pobijedio Udinese s 4-1. Za domaći sastav strijelci su bili Piotr Zielinski (19-11m), Victor Osimhen (39), Kviča Kvaratškelia (74) i Giovani Simeone (82), dok je za goste pogodak postigao Lazar Samardžić (81).

Lazio je s 2-0 porazio Torino Ivana Jurića ostvarivši prvu pobjedu u zadnja četiri susreta. Matias Vecino (56) i Mattia Zaccagni (75) postigli su golove za “nebesko plave” u čijim redovima nije bilo Tome Bašića. Kod Torina Nikola Vlašić je igrao cijeli susret.

Na ljestvici vode Inter i Milan s po 15 bodova, Juventus ima 13, Atalanta 12, a Napoli i Lecce po 11 bodova.