SportNogomet(VIDEO) Salernitana uzela bod Milanu

(VIDEO) Salernitana uzela bod Milanu

Nogometaši Milana načinili su veliki kiks u borbi za naslov prvaka nakon što su u susretu 26. kola Serie A odigrali tek 2-2 na gostovanju kod “fenjeraša” Salernitane.

Milan je poveo već u petoj minuti golom Juniora Messiasa i činilo se kako će Rossoneri lagano do bodova.

No Salernitana je okrenula rezultat preko Federica Bonazzolija (29) i našeg Milana Đurića (72). Ante Rebić je vratio goste u život izjednačivši u 77. minuti na 2:2 sjajnim udarcem s više od 20 metara. Rebić je svoj drugi gol ove sezone zabio 15 minuta nakon što je ušao u igru.

Gosti su u preostalom vremenu jurnuli i po treći gol, međutim Salernitana se uspjela obraniti.