SportNogomet(VIDEO) Remi Zrinjskog i Borca u derbiju

(VIDEO) Remi Zrinjskog i Borca u derbiju

Derbi susret 6. kola WWin lige BiH između Zrinjskog i Borca završio je neodlučenim rezultatom 1:1.

U siromašnom prvom poluvremenu domaći nogometaši došli su do prednosti u 28. minuti nakon velike pogreške gostiju. Josip Ćorluka ispred gola Borca ukrao je loptu neopreznom Jurichu Carolini i pogodio za 1:1.

Gosti su u nastavku bili nešto bolji protivnik, a izjednačili su u 86. minuti. Strijelac je bio Đorđe Despotović.

Ranije u nedjelju Sloga je upisala domaću pobjedu nad Širokim Brijegom 1:0.

Kolo će u večeras u Gabeli zatvoriti GOŠK i Željezničar.