SportNogomet(VIDEO) Remi nogometaša Tuzla Cityja i Veleža

(VIDEO) Remi nogometaša Tuzla Cityja i Veleža

U posljednjoj utakmici 11. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na stadionu Tušanj fudbaleri Tuzla Cityja i Veleža su podijelili bodove 1:1 (1:0).

Prva velika prilika viđena je u 12. minuti kada je Dino Halilović dobro šutirao, ali je pogodio stativu gola Tuzla Cityja.

Domaći dolaze u prednost u 18. minuti nakon što je Ensar Mušović iskoristio smušenost gostujuće odbrane i matirao Osmana Hadžikića.

U 23. minuti domaći imaju priliku preko Mirzada Mehanovića, ali se nije zatresla mreža gostiju.

Na poluvrijeme se otišlo sa minimalnom prednošću Tuzla Cityja, a u nastavku Mostarci su odlučnije krenuli po izjednačenje.

U 73. minuti Ante Oreč je centrirao, a Nermin Haskić rutinski pospremio loptu u mrežu za izjednačenje.

Do kraja domaći su ostali sa igračem manje jer je Mustafa Šukilović dobio crveni karton, ali je bilo premalo vremena za Velež da to kompenzuje. Utakmica je završena bez pobjednika 1:1.