SportNogomet(VIDEO) Remi Milana i Intera

(VIDEO) Remi Milana i Intera

Fudbaleri Milana i Intera odigrali su neriješeno 1:1, u meču 12. kola italijanske Serije A. Do vodstva su u gradskom derbiju prvi došli fudbaleri Intera, kada je sa penala u 11. minutu bio precizan Hakan Čalhanoglu.

Domaći tim izjednačio je poslije autogola Stefana de Vrija u 17. minutu, da bi 10 minuta kasnije fudbaler Intera Lautaro Martinez bio neprecizan sa “bijele tačke”.

Edin Džeko je napustio teren u 76. minuti, a nadamo se da povreda nije ozbiljna i da će naš kapiten biti spreman za utakmice protiv Finske i Ukrajine.

Rade Krunić je za Milan odigrao 84. minute.

Milan je ostao drugi na tabeli Serije A sa 32 boda, koliko ima i prvoplasirani Napoli, dok je Inter treći sa 25 bodova.

U sljedećem kolu Milan gostuje Fiorentini, a Inter dočekuje Napoli.