SportNogomet(VIDEO) Remi Juventusa i Intera, tri crvena kartona u nadoknadi

(VIDEO) Remi Juventusa i Intera, tri crvena kartona u nadoknadi

Nogometaši Juventusa i milanskog Intera odigrali su 1-1 u prvoj utakmici polufinala Kupa Italije odigranoj u Torinu.

Juventus je poveo pogotkom Kolumbijca Juana Cuadrada u 83. minuti. Inter je do izjednačenja stigao u sučevom dodatku iz kaznenog udarca, dosuđenog zbog igranja rukom Brazilca Bremera. Siguran realizator bio je Romelu Lukaku.

Nakon tog pogotka na terenu je došlo do naguravanja igrača obje momčadi tijekom kojeg je glavni sudac Davide Massa pokazao drugi žuti karton i isključio Romelua Lukakua, a javnu opomenu je zaradio i Juan Cuadrado.

Kad se stanje smirilo i utakmica je nastavljena, Massa je odosudio kraj nakon nekoliko sekundi. Tada su se u sukobili Interov vratar Samir Handanović i Cuadrado. Sudac je obojici pokazao crvene kartone.

Edin Džeko je igrao do 68. minute.

Marcelo Brozović je bio u početnoj postavi Intera i igrao je do 81. minute. Hrvatski reprezentativac je u 41. minuti zaradio žuti karton, a u 33. minuti je bio u dobroj prilici, ali je njegov udarac iz kaznenog prostora obranio domaći vratar Mattia Perin.

Uzvratna utakmica bit će odigrana 26. travnja u Milanu.

Drugi polufinalni par čine Cremonese i Fiorentina. Prva utakmica će biti odigrana u srijedu, s početkom u 21 sat, u Cremoni, a uzvrat je na rasporedu 27. travnja u Firenci.