SportNogomet(VIDEO) Remi Chelseaja i Liverpoola

(VIDEO) Remi Chelseaja i Liverpoola

I druga nedjeljna utakmica prvog kola engleske Premier lige završena je bez pobjednika, a u derbiju na Stamford Bridgeu domaći Chelsea i Liverpool odigrali su 1-1.

Gosti su poveli u 18. minuti, kad je sjajnu loptu Mohameda Salaha kolumbijski napadač Luis Diaz proslijedio u mrežu.

U 29. minuti se činilo da je Liverpool došao i do drugog pogotka, ali je provjerom u VAR sobi utvrđeno da je strijelac Salah bio u minimalnom zaleđu.

U 37. minuti Chelsea je izjednačio, a strijelac je bio novopridošli francuski branič Axel Disasi, koji je u prijelaznom roku došao iz Monaca u momčad koju od ove sezone vodi Mauricio Pochettino.

Domaći navijači su u 39. minuti počeli slaviti vodstvo svoje momčadi, ali je, kao i deset minuta prije u Liverpoolovom slučaju, pogodak poništen zbog zaleđa u kojem se našao strijelac Benjamin Chilwell, asistent kod izjednačujućeg pogotka.