SportNogomet(VIDEO) PSG potvrdio deseti naslov prvaka Francuske

(VIDEO) PSG potvrdio deseti naslov prvaka Francuske

Nogometaši Paris Saint-Germaina potvrdili su četiri kola prije kraja prvenstva deseti naslov prvaka Francuske odigravši pred svojim navijačima na Parku prinčeva 1-1 protiv Lensa u utakmici 34. kola.

I jedan bod bio je dovoljan da PSG ode na nedostižnih 16 bodova prednosti ispred Marseillea.

Lionel Messi je u 68. minuti doveo domaće u vodstvo prekrasnim udarcem s 22-23 metra, poslavši loptu pod gredu za svoj treći prvenstveni pogodak u dresu PSG-a. Da Parižani osvajanje naslova ne proslave pobjedom pobrinuo se Corentin Jean golom u 88. minuti, ali i vratar Lensa Jean-Louis Leca koji je imao nekoliko spektakularnih obrana.