SportKošarka(VIDEO) Prvi poraz Reala, skroman učinak Muse

(VIDEO) Prvi poraz Reala, skroman učinak Muse

Košarkaši Real Madrida upisali su prvi poraz u novoj euroligaškoj sezoni, sa 100:99 nadvisio ih je turski Fenerbahče.

Bila je to iznimno uzbudljiva utakmica, a pobjednik je odlučen u produžetku koji je tricom u zadnjim sekundama regularnog dijela izborio Wilbekin.

Kod rezultata 98:96 na liniji slobodnih bacanja završio je hrvatski reprezentativac Mario Hezonja, koji je mogao odvesti “Kraljevski klub” na “plus četiri”, no promašio je prvo te pogodio drugo bacanje, a u nastavku su Turci došli do pobjede preciznim slobodnim bacanjima i krađom, nakon koje je Madar položio za pobjedu.

Hezonja je za 15 minuta igre upisao tri poena i tri skoka. Fenerbahče je s 21 košem predvodio Marko Gudurić, a kod Reala je s 33 poena prednjačio Facundo Campazzo. Džanan Musa je susret okončao sa 11 poena.