SportNogomet(VIDEO) Poraz Srbije u Kopenhagenu

(VIDEO) Poraz Srbije u Kopenhagenu

Počelo je drugo kolo Lige nacija. U prvom meču Bjelorusija je savladala Luksemburg, a sada je odigran i drugi dio mečeva.

Na papiru najinteresantniji među mečevima koji su počeli od 18 sati, bio je onaj između između Srbije i Danske. Danci su na svom terenu upisali pobjedu rezultatom 2:0. Domaćin je u vodstvo došao u 36. minuti preko Gronbaeka. 23-godišnji napadač je, nakon fenomenalne akcije, šutirao sa ivice šesnaesterca i savladao Rajkovića.

Drugi pogodak na meču, stigao je u 61. minuti. Ovoga puta, strijelac je bio Poulsen. Nakon jednog ubačaja, Danac se našao na svega nekoliko metara od gola. Uhvatio je “makazice” i zatresao mrežu Srbije.

U istom terminu odigran je i meč između reprezentacija Bugarske i Sjeverne Irske. Domaćin Bugarska slavila je sa minimalnih 1:0, a jedini pogodak na meču postigao je Despodov.